Bestuur

Voorzitter     Mary Steen
voorzitter@roeiverenigingdekogge.nl
 
Secretariaat     Annemieke de Zwart
secretariaat@roeiverenigingdekogge.nl
0227-543431
 
Penningmeester     Sacha Faber
penningmeester@roeiverenigingdekogge.nl
     
Algemene bestuursleden   Kees Vermeulen, Mirjam Breeuwer en
Paul van den Berg

Commissarissen

Instructie
    Mirjam Breeuwer
instructie@roeiverenigingdekogge.nl
0228-522265
 
Accommodatie     Paul van den Berg
accommodatie@roeiverenigingdekogge.nl
 

Toer

   

Hanneke Koning
toercommissie@roeiverenigingdekogge.nl

 

 

 

Materiaal   Ton van Gent
materiaal@roeiverenigingdekogge.nl
0228-527443

Post adres

Secretariaat

    Roeivereniging "de Kogge"
Weidelaan 2
1676 EV Twisk
     

P.R.

 

Theo Patocka
theopatocka@yahoo.com

Bankgegevens

Rekeningnr.: NL38 RABO 0158 4486 77
Te name van: Roeivereniging De Kogge

Website

Webmaster   Annemieke de Zwart
webmaster@roeiverenigingdekogge.nl

 

Club

 Vertrouwenspersoon  

Geert Veldhuis
grveldhuis@solcon.nl
Tel:  0228-321568